شرکت مهندسی تنهاپرداز غرب شماره تماس : 88852508-021 .TANHAPARDAZ GHARB CO

درباره ما

شرکت مهندسی تنهاپرداز غرب دارای مجوز از شورای عالی انفورماتیک کشور فعالیت خود را از سال 1383 آغاز نموده. این مجموعه همه فعالیت و گسترش خود را مدیون تجربه و کادر مجرب و تحصیلکرده خود میباشد که همواره و با پشتکار فراوان در کارشناسی فروش ، اجرای پروژه و پشتیبانی در زمینه ی شبکه های LAN , WAN و سیستم های حفاظتی و نظارتی و ارائه سیستم های غیر مین فریم و سرور های حرفه ای و تجهیزات برق و الکترونیک و حفاظتی و نظارتی شرکت را یاری نموده اند. این شرکت دارای گنجینه ای پر بار از تجربه های ارزنده با اجرای صد ها پروژه ی موفق از تکنولوژی جدید و بروز طی سالیان گذشته و همکاری تنگاتنک با ادارات دولتی و مجموعه های خصوصی مختلف بوده و رضایت مندی کامل مشتریان در مورد هرکدام از پروژه های انجام شده بهترین سرمایه این شرکت است.ما در شرکت مهندسی تنهاپرداز غرب معتقد هستیم همانگونه که چالش ها مرتبا در حال پیشرفت هستند ، راه حل هایی نیز برای آنها بوجود می آید بنا بر این ما همواره در جستجوی تکنولوژی های جدید برای ارائه ی بهترین خدمت هستیم و با آخرین تکنولوژی برای رفع نیازهای رو به رشد با هر پیشرفت تکنولوژیکی هماهنگ می شویم. ما در شرکت مهندسی تنهاپرداز غرب علاوه بر اینکه فروشنده تجهیزات در حوزه حفاظت الکترونیک و فناوری اطلاعات میباشیم، بلکه راه حل های متنوعی از محصولات بر پایه محاسبه علمی و فنی را در جهت امنیت الکترونیک ، فناوری اطلاعات با دسترسی سریع وماندگار به دیتا و روش استفاده صحیح از برق اضطراری و انرژی خورشیدی را ارائه می دهیم. وظیفه ما این است که با استفاده از تکنولوژی جدید راه حل درست را بر پایه نیاز شما و بالاترین کیفیت به شما ارائه دهیم. .

Thanhapardaz Gharb Engineering Company, licensed by the Supreme Informatics Council of the country, started its activity in ۲۰۰۴. Field of activity of Thanh Pardaz Gharb Engineering Company. Production of surveillance cameras and image monitoring devices - HIGH VIEW brand Providing non-mainframe computers Implementation of fibre optic projects Design and implementation of electronic protection projects. Computer and telecommunication data network Advice and services. Consulting, designing, monitoring and implementing IT, communication and electronic security projects. Provision of peripheral devices Education and Research Implementation of an electronic archive of documents and data Electronic protection system Production of surveillance cameras and image monitoring devices - HIGH VIEW brand Implementation of consulting monitoring and protection projects. (CCTV fire alarm and theft alarm).


تصاویر

چشم انداز شرکت مهندسی تنهاپرداز غرب

چشم انداز سرآمدی در کسب و کار مسئولانه ومحبوب ترن شرکت فن آوری در ایران و به عنوان یکی از محبوب ترین ها در جهان به سبب ارائه خدمات و محصولات و ایجاد اعتماد دربین مشتریان. ماموریت ایجاد و حفظ امنیت در خانه و محل کار شما با جدید ترین تکنولوژی ارزشهاي سازماني اميدواري به پيشرفت و مثبت انديشي و يادگيري مستمر و رشد خلاقيت و نوآوري و كرامت انساني بهبود مستمرو يكرنگي و همدلي و روحيه كار تيمي کارکنان مهمترین سرمایه ما هستند رعایت اصول اخلاقی در کسب و کار و رقابت حفظ محیط زیست
 • تاریخچه

  این مجموعه در سال ۱۳۷۶شمسی ( ۱۹۹۷میلادی ) بصورت موسسه تنهاپرداز، در زمینه ارائه ی تجهیزات و خدمات فنی در حوزه ی ماشینهای ا داری و کامپیوتر ، همچنین تجهیز و آموزش ادارت دولتی و شرکت های خصوصی در استفاده از تکنولوژی های روز شروع به فعالیت نمود . در سال ۱۳۸۳ شمسی (۲۰۰۴ میلادی) با تاسیس شرکت مهندسی تنهاپرداز غرب فعالیت در زمینه ی کامپیوتر و شبکه های کامپیوتری ، امنیت شبکه و راهکارهای فناوری اطلاعات و برق اضطراری ، بصورت فروش تجهیزات و اجرای پروژه های متعدد در سراسر ایران ادامه داشت . شرکت در ادامه ی فعالیت خود در سال ۱۳۸۶ (۲۰۰۷ میلادی) نیز بصورت حرفه ای حفاظت الکترونیک و ارائه ی راهکارها و خدمات امنیتی و پشتیبانی را به حوزه کاری خود اضافه نمود که تا کنون بصورت تولید کالا و نیز واردات محصول و ارا ئه ی خدمات و اجرای پروژه ها مشغول به فعالیت میباشد.
 • شعار سازمانی

  شعار سازماني شركت مهندسي تنهاپرداز غرب بهترين كيفيت ،برترين خدمات.
 • مسئولیت اجتماعی

  شرکت مهندسی تنهاپرداز غرب در راستای مسئولیت اجتماعیCSR و ایمنی HSE به شرح ذیل انجام وظیفه مینماید: ۱- مسئولیت اجتماعی شرکت در محیط کار و درون سازمانی از طریق توانمند سازی کارکنان به لحاظ دانش و اگاهی و طراحی استراتژی مناسب و پویا برای راهبری شرکت است. ۲- مسولیت اجتماعی شرکت در اقتصاد از طریق ارائه ی کالا و خدمات مناسب و با کیفیت و رعایت حقوق مصرف کنندگان صورت میگیرد. ۳- مسئولیت اجتماعی شرکت در محیط زیست با مدیریت خرید سبز و نیز کاهش ضایعات و همچنین با همکاری با انمن ها و نهادهای فعال در این حوزه پی گیری میشود ۴- مسئولیت اجتماعی شرکت در مورد جامعه از طریق مشارکت با سازمانهای خیریه وحمایت از فعالیت های داوطلبانه کارکنان با سازمانهای متولی این امر میباشد. ۵- در مورد ایمنی محیط کار، HSE ، شرکت مهندسی تنهاپرداز غرب با مد نظر قراردادن اصول استانداردهای روز دنیا ، به جهت برقراری ایمنی و سلامت کلیه ذینفعان در کارخانه و پروژه‌ها و در راستای از بین بردن و یا به حداقل رساندن ریسکهایی که کارکنان و سایر طرفهای ذینفع سازمان را در معرض خطرات ایمنی، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی ناشی از کار قرار می دهد اقدام به اجرا، نگهداری و بهبود مداوم سیستم ایمنی، بهداشت شغلی و زیست محیطی در سازمان می نماید.
 • دپارتمان های شرکت

  دپارتمانهای شرکت واحد بازرگانی: واحد بازرگانی داخلی واحد بازرگانی خارجی ترخیص کالا انبار واحد بازاریابی و فروش : واحد فروش واحد بازاریابی پروژه واحد تبلیغات واحد IT و دیجیتال مارکتینگ واحد آموزش واحد تحقیق و توسعه بازار واحد اجرای پروژه آرشیو الکترونیک واحد طراحی و اجرای حفاظت الکترونیک واحد تولید